Katalogový list č. ELKAOS1768291
| Název: | Ethernetový kabel ETHERLINE FIRE Cat.6 PH120 4x2x22/1 AWG LAPP 2170913 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1768291 |
| EAN: | 2050000818981 |
| Kód dodavatele: | 2170913 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Kategorie: | 6 |
| Materiál vodiče: | měď |
| Značení žily: | barva |
| Třída vodiče: | Třída 1 = pevný |
| Olejiodolné.: | ne |
| Vnější průměr cca: | 10,6 mm |
| Třída reakce na oheň: | B2ca |
| Druh kabelu: | SF/UTP |
| Třída kyselosti: | a1 |
| Třída hořící kapky: | bez |
| Velikost AWG.: | 22 |
| Geometrie kabelu: | kruh |
| Povrch vodiče: | holé |
| Bez halogenů EN IEC 60754-2: | ne |
| Splétaný prvek: | páry |
| Stínění nad svazkem: | bez |
| Stínění nad spleteným prvkem: | bez |
| Barva vnějšího pláště: | červená |
| Nízká kouřivost (IEC 61034-2): | ano |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-1-2: | ano |
| Bez halogenů EN IEC 60754-1: | ne |
| Materiál vnějšího pláště: | jiné |
| Specifikace vnějšího pláště: | jiné |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-3-21 (Kat A F/R): | ne |
| Třída tvorby kouře: | s1a |
| Napětí U: | 30 V |
| Charakteristická impedance: | 100 Ohm |
| Spletení: | jiné |
| Identifikace jádra HD 308 S2: | ne |
| Produktová řada: | ETHERLINE FIRE |
| Přípustná teplota, pevně: | -20-70 °C |
| Hmotnost: | 139 kg/km |
| Hodnota NVP: | 0,65 % |