Katalogový list č. ELOSOS1750821
| Název: | 939740116 VersaPICK (metal), USB install |
|---|---|
| Značka: | Kopp |
| Kód: | ELOSOS1750821 |
| EAN: | 4008224666398 |
| Kód dodavatele: | 939740116 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Barva: | nerezová ocel |
| Přepěťová ochrana: | ne |
| Prodloužitelné: | ne |
| S USB napájením: | ano |
| Mechanická ochrana: | IK00 |
| Počet zásuvek schuko CEE 7/3 (typ F): | 0 |
| Počet jističů: | 0 |
| Tvar: | kruh |
| Počet připojení CAT 5e: | 0 |
| Počet připojení CAT 6: | 0 |
| Počet HDMI: | 0 |
| Počet prázdných modulů: | 0 |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Nominální napětí: | 9 V |
| Počet zásuvek s kolíkem CEE 7/5 (typ E): | 0 |
| Délka: | 35,0 mm |
| Šířka: | 42,0 mm |
| Výška: | 35,0 mm |
| Průměr: | 42,0 mm |
| Vestavěná hloubka: | 33,0 mm |