Katalogový list č. ELOSOS1750788
| Název: | 939682010 ExitFly 30 cm, untreated, for |
|---|---|
| Značka: | Kopp |
| Kód: | ELOSOS1750788 |
| EAN: | 4008224634434 |
| Kód dodavatele: | 939682010 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | hliník |
| Přepěťová ochrana: | ne |
| Prodloužitelné: | ne |
| S USB napájením: | ne |
| Materiál: | hliník |
| Mechanická ochrana: | IK00 |
| Počet zásuvek schuko CEE 7/3 (typ F): | 0 |
| Počet jističů: | 0 |
| Tvar: | čtverec |
| Počet připojení CAT 5e: | 0 |
| Počet připojení CAT 6: | 0 |
| Počet HDMI: | 0 |
| Počet prázdných modulů: | 0 |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Nominální napětí: | 0 V |
| Počet zásuvek s kolíkem CEE 7/5 (typ E): | 0 |
| Délka: | 312,0 mm |
| Šířka: | 150,0 mm |
| Výška: | 2,0 mm |
| Vestavěná hloubka: | 71,0 mm |