Katalogový list č. ELOSOS1750750
| Název: | 939619111 VersaPAD, power station with s |
|---|---|
| Značka: | Kopp |
| Kód: | ELOSOS1750750 |
| EAN: | 4008224666558 |
| Kód dodavatele: | 939619111 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Barva: | nerezová ocel |
| Přepěťová ochrana: | ne |
| Provedení: | vestavná montáž |
| Počet zásuvek schuko CEE 7/3 (typ F): | 1 |
| Prodloužitelné: | ne |
| S USB napájením: | ano |
| Mechanická ochrana: | IK00 |
| Počet jističů: | 0 |
| Tvar: | obdélník |
| Počet připojení CAT 5e: | 0 |
| Počet připojení CAT 6: | 0 |
| Počet HDMI: | 0 |
| Počet prázdných modulů: | 0 |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Nominální napětí: | 250 V |
| Počet zásuvek s kolíkem CEE 7/5 (typ E): | 0 |
| Šířka: | 90,0 mm |
| Délka: | 125,0 mm |
| Výška: | 7,0 mm |
| Vestavěná hloubka: | 160,0 mm |