Katalogový list č. ELOSOS1750500
| Název: | 861901012 Rocker pad HK07, with arrow sy |
|---|---|
| Značka: | Kopp |
| Kód: | ELOSOS1750500 |
| EAN: | 4008224672238 |
| Kód dodavatele: | 861901012 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Bez halogenů: | ne |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Použití: | tlačítko/spínač |
| Provedení: | kolébkové jednoduché |
| Výška: | 55 mm |
| Barva RAL: | 9016 |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Popis: | symbol šipky |
| Materiál: | plast |
| Mechanická ochrana: | IK00 |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Hloubka: | 7,5 mm |
| Typ povrchu: | lesklé |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Typ upevnění: | spona/příchytka |
| S místem pro štítek: | ne |
| S výměnným symbolem: | ne |
| Využití: | tlačítko/spínač |
| Šířka: | 55,0 mm |