Katalogový list č. ELOSOS1750439
| Název: | 846050089 Push changeover universal dimm |
|---|---|
| Značka: | Kopp |
| Kód: | ELOSOS1750439 |
| EAN: | 4008224656948 |
| Kód dodavatele: | 846050089 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | černá |
| Povrchová ochrana: | lakované |
| Barva RAL: | 9005 |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Materiál: | plast |
| Mechanická ochrana: | IK00 |
| Transparentní: | ne |
| Sestava: | zákl. prvek s krytem |
| Hloubka přístroje: | 32 mm |
| Počet modulů (modul system): | 1 |
| Šířka přístroje: | 57 mm |
| Typ povrchu: | lesklé |
| Kompatibilní s Google Assistant: | ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa: | ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit: | ne |
| Podpora IFTTT: | ne |
| Stmívání přerušením fáze: | ano |
| Stmívání sepnutím fáze: | ano |
| Min. hloubka vestavné instalační krabice: | 32 mm |
| Výška přístroje: | 57 mm |
| Použitelné se snímačem pohybu: | ne |
| Použitelné s časovým spínačem: | ne |
| Vstup do rozvodny: | ano |
| Sériový stmívač: | ne |
| Použitelné s tlačítkem: | ano |
| Paměť světelné hodnoty: | ano |