Katalogový list č. ELOSOS1750438
| Název: | 846026084 PARIS - Push-changeover univer |
|---|---|
| Značka: | Kopp |
| Kód: | ELOSOS1750438 |
| EAN: | 4008224648554 |
| Kód dodavatele: | 846026084 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Barva: | dřevo |
| Barva RAL: | 9005 |
| Kvalita materiálu: | hliník |
| Materiál: | kov |
| Mechanická ochrana: | IK00 |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Transparentní: | ne |
| Sestava: | zákl. prvek s krytem |
| Hloubka přístroje: | 32 mm |
| Počet modulů (modul system): | 1 |
| Nominální napětí.: | 230-230 V |
| Způsob montáže: | montáž pod omítku |
| Šířka přístroje: | 57 mm |
| Typ povrchu: | lesklé |
| Kompatibilní s Google Assistant: | ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa: | ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit: | ne |
| Podpora IFTTT: | ne |
| Stmívání přerušením fáze: | ano |
| Max. spínací výkon LED: | 100 W |
| Stmívání sepnutím fáze: | ano |
| Typ upevnění: | montáž drápek/šroub |
| Min. hloubka vestavné instalační krabice: | 32 mm |
| Typ zátěže: | jiné |
| Frekvence.: | 5-50 Hz |
| Výška přístroje: | 57 mm |
| Jmenovitý výkon indukční zátěže: | 10-250 VA |
| Použitelné se snímačem pohybu: | ne |
| Použitelné s časovým spínačem: | ne |
| Vstup do rozvodny: | ano |
| Sériový stmívač: | ne |
| Použitelné s tlačítkem: | ano |
| Řídicí napětí: | 230-230 V |
| Paměť světelné hodnoty: | ano |