Katalogový list č. ELOSOS1749843
| Název: | 450602014 HK07 - Emergency horn as a sta |
|---|---|
| Značka: | Kopp |
| Kód: | ELOSOS1749843 |
| EAN: | 4008224653190 |
| Kód dodavatele: | 450602014 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Typ napětí: | DC |
| Provedení: | povrchová montáž |
| Stupeň krytí (IP): | IP43 |
| Barva RAL: | 9010 |
| Hloubka přístroje: | 80 mm |
| Výška přístroje: | 75 mm |
| Šířka přístroje: | 63 mm |
| S transformátorem: | ne |
| Napětí DC.: | 24-24 V |