Katalogový list č. ELOSOS1749842
| Název: | 450502011 HK07 - LED room signal light a |
|---|---|
| Značka: | Kopp |
| Kód: | ELOSOS1749842 |
| EAN: | 4008224653183 |
| Kód dodavatele: | 450502011 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Typ napětí: | DC |
| Stupeň krytí (IP): | IP40 |
| Barva RAL: | 9010 |
| Šířka přístroje: | 81 mm |
| Výška přístroje: | 81 mm |
| Hloubka přístroje: | 28 mm |
| S transformátorem: | ne |
| Napětí DC.: | 24-24 V |