Katalogový list č. ELOSOS1749841
| Název: | 450402018 HK07 - Battery replacement set |
|---|---|
| Značka: | Kopp |
| Kód: | ELOSOS1749841 |
| EAN: | 4008224653176 |
| Kód dodavatele: | 450402018 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Typ napětí: | AC |
| Barva RAL: | 9010 |
| Hloubka přístroje: | 26 mm |
| Šířka přístroje: | 53 mm |
| S transformátorem: | ne |
| Napětí DC.: | 230-230 V |