Katalogový list č. ELOSOS1749840
| Název: | 450302015 HK07 - Uninterruptible power s |
|---|---|
| Značka: | Kopp |
| Kód: | ELOSOS1749840 |
| EAN: | 4008224653169 |
| Kód dodavatele: | 450302015 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Typ napětí: | DC |
| Stupeň krytí (IP): | IP40 |
| Barva RAL: | 9010 |
| Šířka přístroje: | 81 mm |
| Výška přístroje: | 81 mm |
| Hloubka přístroje: | 45 mm |
| S transformátorem: | ne |
| Napětí DC.: | 24-24 V |