Katalogový list č. ELOSOS1749318
| Název: | 335217184 Cover plate for dimmer with ro |
|---|---|
| Značka: | Kopp |
| Kód: | ELOSOS1749318 |
| EAN: | 4008224584616 |
| Kód dodavatele: | 335217184 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Bez halogenů: | ano |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Provedení: | otočné tlačítko |
| Barva RAL: | 9010 |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Materiál: | plast |
| Mechanická ochrana: | IK00 |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Použití: | záslepka |
| Typ povrchu: | lesklé |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Typ upevnění: | spona/příchytka |
| Popis: | bez |
| okno/světelný průzor: | ne |
| S místem pro štítek: | ne |
| S výměnným symbolem: | ne |
| Využití: | tlačítko/spínač |
| Hloubka: | 15,0 mm |
| Šířka: | 58,0 mm |
| Výška: | 58,0 mm |