Katalogový list č. ELOSOS1749244
| Název: | 328820188 Dimmer cover for push dimmer |
|---|---|
| Značka: | Kopp |
| Kód: | ELOSOS1749244 |
| EAN: | 4008224584296 |
| Kód dodavatele: | 328820188 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Povrchová ochrana: | lakované |
| Barva: | nerezová ocel |
| Provedení: | otočné tlačítko |
| Barva RAL: | 9006 |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Materiál: | plast |
| Mechanická ochrana: | IK00 |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Typ povrchu: | lesklé |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Typ upevnění: | spona/příchytka |
| Popis: | bez |
| okno/světelný průzor: | ne |
| S místem pro štítek: | ne |
| S výměnným symbolem: | ne |
| Využití: | stmívač |
| Šířka: | 55,0 mm |
| Výška: | 55,0 mm |
| Hloubka: | 103,0 mm |