Katalogový list č. ELOSOS1748944
| Název: | 223003044 3-way multiple socket outlet w |
|---|---|
| Značka: | Kopp |
| Kód: | ELOSOS1748944 |
| EAN: | 4008224632263 |
| Kód dodavatele: | 223003044 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | černá |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Stupeň krytí (IP): | IP44 |
| Přepěťová ochrana: | ne |
| Počet zásuvek schuko CEE 7/3 (typ F): | 3 |
| Barva RAL: | 9005 |
| Počet připojení USB: | 0 |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| S vypínačem: | ne |
| Průřez žíly: | 1,5 mm2 |
| Materiál: | plast |
| Mechanická ochrana: | IK00 |
| Transparentní: | ne |
| Typ povrchu: | lesklé |
| Proudový chránič (RCCB): | ne |
| Počet zásuvek CEE 7/16 (EURO): | 0 |
| Tvar pouzdra: | obdélník |
| Kompatibilní s Google Assistant: | ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa: | ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit: | ne |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Podpora IFTTT: | ne |
| Síťový filtr: | ne |
| Otočná centrální vložka: | ano |
| S krytem: | ano |
| Počet dalších zásuvek: | 0 |
| Max. připojená zátěž: | 3680 W |
| Délka přívodního kabelu: | 1,4 m |
| Typ připojení k elektrické síti: | SCHUKO vidlice (F) |
| Nominální proud: | 16,00 A |
| Počet zásuvek s kolíkem CEE 7/5 (typ E): | 0 |