Katalogový list č. ELOSOS1742575
| Název: | Multifunkční časové relé - bezšroubové svorky SMR-B-SL/230V 8595188189286 |
|---|---|
| Značka: | Elko EP |
| Kód: | ELOSOS1742575 |
| EAN: | 8595188189286 |
| Kód dodavatele: | 8595188189286 |
| Recyklační poplatek: | 0,03 Kč |
| Šířka: | 43 mm |
| Výška: | 44 mm |
| Hloubka: | 22 mm |
| Možnost dálkového ovládání: | ano |
| Typ ovládacího napětí: | AC/DC |
| Typ elektrického připojení: | spona |
| Vhodné pro montáž na DIN lištu: | ne |
| Nominální proud: | 10 A |
| Řídící napáj. napětí AC 50Hz: | 12-230 V |
| Funkce hvězda-trojúhelník: | ne |
| Funkce zpoždění při zapnutí: | ano |
| Vhodné jako dálkové ovládání: | ne |
| Časový rozsah: | 0,1-864000 s |