Katalogový list č. ELOSOS1724688
| Název: | Taška na nástroje, nevybavená TOOL-WRAP EMPTY CUS PHOENIX CONTACT 8191309 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1724688 |
| EAN: | 4055626039855 |
| Kód dodavatele: | 8191309 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 250 mm |
| Výška: | 290 mm |
| Hloubka: | 250 mm |