Katalogový list č. ELOSOS1724686
| Název: | Sada nářadí TOOL-KIT STANDARD EMPTY CUS PHOENIX CONTACT 8191307 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1724686 |
| EAN: | 4055626039831 |
| Kód dodavatele: | 8191307 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 65 mm |
| Hloubka: | 65 mm |
| Výška: | 315 mm |