Katalogový list č. ELOSOS1724655
| Název: | Zásuvka EM-DUO 120/20/GFI/AUX PHOENIX CONTACT 5603049 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1724655 |
| EAN: | 4046356349031 |
| Kód dodavatele: | 5603049 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Počet zásuvek: | 1 |
| Jmenovitý proud: | 20 A |
| Jmenovité napětí: | 125 V |
| S dětskou ochranou: | ne |
| Vestavěná hloubka: | 49 mm |
| Krycí víčko: | ne |