Katalogový list č. ELOSOS1723484
| Název: | Rozvod potenciálu PTRVB 4-FI /BK PHOENIX CONTACT 3270158 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1723484 |
| EAN: | 4046356963404 |
| Kód dodavatele: | 3270158 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Jmenovité napětí: | 250 V |
| Výška: | 64 mm |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Jmenovitý proud In: | 17,5 A |
| Počet pater: | 4 |
| Počet připojovacích míst: | 4 |
| Materiál izolace tělesa: | termoplast |
| Nutnost ukončovací přepážky: | ano |
| Interně propojené fáze: | ano |
| Hloubka: | 55,5 mm |
| Typ elektrického připojení 1: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Typ elektrického připojení 2: | jiné |
| Šířka: | 8,3 mm |