Katalogový list č. ELOSOS1723370
| Název: | Miniaturní průchozí svornice MPT 2,5 OG PHOENIX CONTACT 3248127 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1723370 |
| EAN: | 4055626136448 |
| Kód dodavatele: | 3248127 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | oranžová |
| Jmenovité napětí: | 500 V |
| Výška: | 36 mm |
| Šířka: | 5,2 mm |
| Jmenovitý proud In: | 24 A |
| Způsob montáže: | DIN lišta 15 mm |
| Počet připojovacích míst: | 2 |
| Nutnost ukončovací přepážky: | ano |
| Interně propojené fáze: | ano |
| S ochranou proti výbuchu „Ex e“: | ano |
| Hloubka: | 32,1 mm |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 0,14-0,14 mm2 |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,14-4 mm2 |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,14-2,5 mm2 |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Typ elektrického připojení 1: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Typ elektrického připojení 2: | jiné |
| Provozní teplota: | -60-110 °C |