Katalogový list č. ELOSOS1723365
| Název: | Miniaturní průchozí svornice MPT 1,5/S BU PHOENIX CONTACT 3248101 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1723365 |
| EAN: | 4046356768702 |
| Kód dodavatele: | 3248101 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | modrá |
| Jmenovité napětí: | 500 V |
| Šířka: | 3,5 mm |
| Jmenovitý proud In: | 17,5 A |
| Způsob montáže: | DIN lišta 15 mm |
| Počet připojovacích míst: | 2 |
| Nutnost ukončovací přepážky: | ano |
| Interně propojené fáze: | ano |
| S ochranou proti výbuchu „Ex e“: | ano |
| Hloubka: | 28,1 mm |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 0,14-0,14 mm2 |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,14-1,5 mm2 |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,14-1,5 mm2 |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Typ elektrického připojení 1: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Typ elektrického připojení 2: | jiné |
| Výška: | 33,55 mm |
| Provozní teplota: | -60-110 °C |