Katalogový list č. ELOSOS1723183
| Název: | Šroubení chráničky WP-GR HF CTA M25 BK PHOENIX CONTACT 3241221 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1723183 |
| EAN: | 4046356860833 |
| Kód dodavatele: | 3241221 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Celková délka: | 52 mm |
| Celková výška: | 52 mm |
| Velikost připoj. závitu: | jiné |
| Velikost v palcích: | jiné |
| Typ připojení: | jiné |
| Délka závitu: | 26,3 mm |