Katalogový list č. ELOSOS1723182
| Název: | Šroubení chráničky WP-GR HF CTA M20 BK PHOENIX CONTACT 3241220 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1723182 |
| EAN: | 4046356860826 |
| Kód dodavatele: | 3241220 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Celková délka: | 50 mm |
| Celková výška: | 50 mm |
| Velikost připoj. závitu: | jiné |
| Velikost v palcích: | jiné |
| Typ připojení: | jiné |
| Délka závitu: | 23,15 mm |