Katalogový list č. ELOSOS1723035
| Název: | Šroubení chráničky WP-G BRASS IP65 M12 PHOENIX CONTACT 3241059 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1723035 |
| EAN: | 4046356712095 |
| Kód dodavatele: | 3241059 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Povrchová ochrana: | poniklované |
| Celková délka: | 33 mm |
| Typ závitu: | metrický |
| Nejnižší vnitřní průměr hadice: | 10 mm |
| Délka závitu: | 10 mm |
| Celková výška: | 33 mm |
| Počet vstupních otvorů: | 1 |
| S uzemňovacím připojením: | ne |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Velikost připoj. závitu: | jiné |
| Pracovní teplota: | -40-125 °C |
| Jmenovitý průměr: | 8,5 mm |