Katalogový list č. ELOSOS1722981
| Název: | Šroubení chráničky WP-GT PP HF PG11 PHOENIX CONTACT 3241004 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1722981 |
| EAN: | 4046356711364 |
| Kód dodavatele: | 3241004 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP54 |
| Celková délka: | 42 mm |
| Velikost připoj. závitu: | PG11 |
| Délka závitu: | 10 mm |
| Celková výška: | 42 mm |
| Jmenovitý průměr: | 17 mm |
| Velikost v palcích: | jiné |
| Typ připojení: | jiné |