Katalogový list č. ELOSOS1722979
| Název: | Šroubení chráničky WP-GT PP HF PG7 PHOENIX CONTACT 3241002 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1722979 |
| EAN: | 4046356711340 |
| Kód dodavatele: | 3241002 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP54 |
| Celková délka: | 38 mm |
| Velikost připoj. závitu: | PG7 |
| Délka závitu: | 10 mm |
| Celková výška: | 38 mm |
| Jmenovitý průměr: | 10 mm |
| Velikost v palcích: | jiné |
| Typ připojení: | jiné |