Katalogový list č. ELOSOS1722978
| Název: | Šroubení chráničky WP-G PP HF M40 PHOENIX CONTACT 3241001 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1722978 |
| EAN: | 4046356711333 |
| Kód dodavatele: | 3241001 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Celková délka: | 51 mm |
| Délka závitu: | 15 mm |
| Jmenovitý průměr: | 45 mm |
| Velikost připoj. závitu: | jiné |
| Velikost v palcích: | jiné |
| Typ připojení: | jiné |
| Celková výška: | 51 mm |