Katalogový list č. ELOSOS1722977
| Název: | Šroubení chráničky WP-G PP HF M32 PHOENIX CONTACT 3241000 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1722977 |
| EAN: | 4046356711326 |
| Kód dodavatele: | 3241000 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Celková délka: | 51 mm |
| Délka závitu: | 15 mm |
| Jmenovitý průměr: | 36 mm |
| Velikost připoj. závitu: | jiné |
| Velikost v palcích: | jiné |
| Typ připojení: | jiné |
| Celková výška: | 51 mm |