Katalogový list č. ELOSOS1722975
| Název: | Šroubení chráničky WP-G PP HF M20 PHOENIX CONTACT 3240998 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1722975 |
| EAN: | 4046356711302 |
| Kód dodavatele: | 3240998 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Celková délka: | 44 mm |
| Délka závitu: | 13 mm |
| Celková výška: | 44 mm |
| Jmenovitý průměr: | 21 mm |
| Velikost připoj. závitu: | jiné |
| Velikost v palcích: | jiné |
| Typ připojení: | jiné |