Katalogový list č. ELOSOS1722971
| Název: | Šroubení chráničky WP-G PP HF PG36 PHOENIX CONTACT 3240994 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1722971 |
| EAN: | 4046356711265 |
| Kód dodavatele: | 3240994 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Celková délka: | 48 mm |
| Velikost připoj. závitu: | PG36 |
| Délka závitu: | 12 mm |
| Celková výška: | 48 mm |
| Jmenovitý průměr: | 45 mm |
| Velikost v palcích: | jiné |
| Typ připojení: | jiné |