Katalogový list č. ELOSOS1722907
| Název: | Šroubení chráničky WP-GA HF IP66 M32 BK PHOENIX CONTACT 3240928 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1722907 |
| EAN: | 4046356710350 |
| Kód dodavatele: | 3240928 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Délka závitu: | 15 mm |
| Celková délka: | 59 mm |
| Celková výška: | 59 mm |
| Jmenovitý průměr: | 28,5 mm |
| Velikost připoj. závitu: | jiné |
| Velikost v palcích: | jiné |
| Typ připojení: | jiné |