Katalogový list č. ELOSOS1722889
| Název: | Šroubení chráničky WP-GA HF IP69K M12 BK PHOENIX CONTACT 3240910 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1722889 |
| EAN: | 4046356710176 |
| Kód dodavatele: | 3240910 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Celková délka: | 34 mm |
| Délka závitu: | 10 mm |
| Celková výška: | 34 mm |
| Jmenovitý průměr: | 13 mm |
| Velikost připoj. závitu: | jiné |
| Velikost v palcích: | jiné |
| Typ připojení: | jiné |