Katalogový list č. ELOSOS1722088
| Název: | Pojistka PR 1,5/S/2 PHOENIX CONTACT 3212895 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1722088 |
| EAN: | 4046356566032 |
| Kód dodavatele: | 3212895 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 6,8 mm |
| Délka: | 28,890657 mm |
| Výška: | 9,600002 mm |