Katalogový list č. ELOSOS1721832
| Název: | Zástrčka PP 2,5/15 PHOENIX CONTACT 3211294 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1721832 |
| EAN: | 4055626285672 |
| Kód dodavatele: | 3211294 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 800 V |
| Počet pólů: | 15 |
| Jmenovitý proud In: | 24 A |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,14-4 mm2 |
| Průřez vícežilového připojení: | 0,14-2,5 mm2 |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 0,14-2,5 mm2 |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,14-2,5 mm2 |
| Typ elektrického připojení: | jiné |
| Šířka: | 77,25 mm |
| Připojitelné: | ano |