Katalogový list č. ELOSOS1721176
| Název: | Instalační svornice ochranného vodiče UTI 6-PE/L/LT PHOENIX CONTACT 3076043 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1721176 |
| EAN: | 4046356817653 |
| Kód dodavatele: | 3076043 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Výška: | 95 mm |
| Jmenovité napětí: | 400 V |
| Základní barva: | šedá |
| Typ elektrického připojení 1: | šroubové připojení |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Nutnost ukončovací přepážky: | ano |
| S fukncí PE: | ano |
| Průřez vícežilového připojení: | 0,2-10 mm2 |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 0,25-6 mm2 |
| Typ elektrického připojení 2: | šroubové připojení |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,2-10 mm2 |
| Jmenovitý proud In: | 38 A |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,2-10 mm2 |
| Způsob montáže: | jiné |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Šířka: | 8,15 mm |
| Hloubka: | 51,15 mm |