Katalogový list č. ELOSOS1721163
| Název: | Instalační svornice ochranného vodiče UTI 2,5-PE/L/L PHOENIX CONTACT 3076029 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1721163 |
| EAN: | 4046356643993 |
| Kód dodavatele: | 3076029 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 400 V |
| Jmenovitý proud In: | 24 A |
| Základní barva: | šedá |
| Typ elektrického připojení 1: | šroubové připojení |
| Výška: | 93,5 mm |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Nutnost ukončovací přepážky: | ano |
| S fukncí PE: | ano |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 0,25-2,5 mm2 |
| Typ elektrického připojení 2: | šroubové připojení |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,2-4 mm2 |
| Průřez vícežilového připojení: | 0,2-4 mm2 |
| Šířka: | 5,15 mm |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,2-4 mm2 |
| Způsob montáže: | jiné |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Hloubka: | 51,15 mm |