Katalogový list č. ELOSOS1721157
| Název: | Svorka s připojením šroubem RBO 6 PHOENIX CONTACT 3075896 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1721157 |
| EAN: | 4046356532853 |
| Kód dodavatele: | 3075896 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Jmenovité napětí: | 800 V |
| Šířka: | 17 mm |
| Jmenovitý proud In: | 125 A |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Počet připojovacích míst: | 2 |
| Typ elektrického připojení 1: | šroubový spoj |
| Nutnost ukončovací přepážky: | ne |
| Interně propojené fáze: | ano |
| Typ elektrického připojení 2: | šroubový spoj |
| Hloubka: | 49,8 mm |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Výška: | 80,8 mm |
| Provozní teplota: | -60-110 °C |