Katalogový list č. ELOSOS1721127
| Název: | Instalační svornice ochranného vodiče UTI 35-PE PHOENIX CONTACT 3074091 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1721127 |
| EAN: | 4046356347273 |
| Kód dodavatele: | 3074091 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 15 mm |
| Hloubka: | 48,6 mm |
| Typ elektrického připojení 1: | šroubové připojení |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V2 |
| Nutnost ukončovací přepážky: | ne |
| S fukncí PE: | ano |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,75-35 mm2 |
| Průřez vícežilového připojení: | 0,75-35 mm2 |
| Typ elektrického připojení 2: | šroubové připojení |
| Způsob montáže: | jiné |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Základní barva: | jiné |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,75-35 mm2 |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 0,75-35 mm2 |
| Výška: | 57,44991 mm |