Katalogový list č. ELOSOS1720632
| Název: | Připojovací svorka AKG 35 RD PHOENIX CONTACT 3062980 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1720632 |
| EAN: | 4046356558396 |
| Kód dodavatele: | 3062980 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Vhodné pro: | plochá lišta |
| Max. průřez vodiče: | 35 mm2 |
| Vhodné pro pásové vodiče: | ne |
| Vhodné pro sektorové vodiče: | ne |
| Vhodné pro kruhové vodiče: | ne |
| Max. provozní proud Ie: | 125 A |
| Šířka svorky: | 14,3 mm |
| Šířka sběrnice: | 6-10 mm |
| Tloušťka přípojnice: | 3-6 mm |