Katalogový list č. ELOSOS1720629
| Název: | Připojovací svorka AKG 16 RD PHOENIX CONTACT 3062951 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1720629 |
| EAN: | 4046356558365 |
| Kód dodavatele: | 3062951 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Vhodné pro: | plochá lišta |
| Max. průřez vodiče: | 16 mm2 |
| Vhodné pro pásové vodiče: | ne |
| Vhodné pro sektorové vodiče: | ne |
| Vhodné pro kruhové vodiče: | ne |
| Šířka sběrnice: | 6-10 mm |
| Tloušťka přípojnice: | 3-6 mm |
| Šířka svorky: | 9,8 mm |
| Max. provozní proud Ie: | 76 A |