Katalogový list č. ELOSOS1720627
| Název: | Připojovací svorka AKG 4 GN 3062935 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1720627 |
| EAN: | 4046356558327 |
| Kód dodavatele: | 3062935 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Vhodné pro: | plochá lišta |
| Max. průřez vodiče: | 6 mm2 |
| Šířka svorky: | 7 mm |
| Vhodné pro pásové vodiče: | ne |
| Vhodné pro sektorové vodiče: | ne |
| Vhodné pro kruhové vodiče: | ne |
| Šířka sběrnice: | 6-10 mm |
| Tloušťka přípojnice: | 3-6 mm |
| Max. provozní proud Ie: | 41 A |