Katalogový list č. ELOSOS1720561
| Název: | Dvoupatrová svornice STTB 2,5/4P-PV PHOENIX CONTACT 3061509 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1720561 |
| EAN: | 4046356588010 |
| Kód dodavatele: | 3061509 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Jmenovité napětí: | 500 V |
| Šířka: | 5,2 mm |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Počet pater: | 2 |
| Hloubka: | 47,5 mm |
| Jmenovitý proud In: | 22 A |
| Počet připojovacích míst: | 2 |
| Nutnost ukončovací přepážky: | ano |
| Interně propojené fáze: | ano |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,08-4 mm2 |
| Typ elektrického připojení 2: | plug-in připojení |
| Typ elektrického připojení 1: | plug-in připojení |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 0,14-2,5 mm2 |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,08-2,5 mm2 |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Výška: | 98,8 mm |