Katalogový list č. ELOSOS1720300
| Název: | Podložka W-RBO 10 PHOENIX CONTACT 3049065 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1720300 |
| EAN: | 4055626228174 |
| Kód dodavatele: | 3049065 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Délka: | 16 mm |
| Šířka: | 16 mm |
| Výška: | 2 mm |
| Název: | Podložka W-RBO 10 PHOENIX CONTACT 3049065 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1720300 |
| EAN: | 4055626228174 |
| Kód dodavatele: | 3049065 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Délka: | 16 mm |
| Šířka: | 16 mm |
| Výška: | 2 mm |