Katalogový list č. ELOSOS1720049
| Název: | Zástrčka UPBV 2,5/ 1 PHOENIX CONTACT 3045145 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1720049 |
| EAN: | 4046356103107 |
| Kód dodavatele: | 3045145 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 1 |
| Jmenovité napětí: | 500 V |
| Jmenovitý proud In: | 24 A |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,14-4 mm2 |
| Průřez vícežilového připojení: | 0,14-4 mm2 |
| Šířka: | 5,15 mm |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 0,14-2,5 mm2 |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,14-4 mm2 |
| Připojitelné: | ano |