Katalogový list č. ELOSOS1719786
| Název: | Odlehčovač tahu PDZ/2 PHOENIX CONTACT 3040562 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1719786 |
| EAN: | 4017918832704 |
| Kód dodavatele: | 3040562 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 9,5 mm |
| Výška: | 2,7 mm |
| Délka: | 28,9 mm |