Katalogový list č. ELOSOS1719534
| Název: | Průchozí svornice ST 10 BU PHOENIX CONTACT 3036123 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1719534 |
| EAN: | 4017918819071 |
| Kód dodavatele: | 3036123 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | modrá |
| Jmenovité napětí: | 1000 V |
| Šířka: | 10,2 mm |
| Jmenovitý proud In: | 57 A |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Hloubka: | 50,3 mm |
| Typ elektrického připojení 1: | pružinová svorka |
| Počet připojovacích míst: | 2 |
| Výška: | 71,5 mm |
| Nutnost ukončovací přepážky: | ano |
| Interně propojené fáze: | ano |
| S ochranou proti výbuchu „Ex e“: | ano |
| Typ elektrického připojení 2: | pružinová svorka |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,2-16 mm2 |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,2-10 mm2 |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 0,25-0,25 mm2 |
| Provozní teplota: | -60-110 °C |