Katalogový list č. ELOSOS1719266
| Název: | Průchozí svornice ST 2,5-QUATTRO/2P-D PHOENIX CONTACT 3031309 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1719266 |
| EAN: | 4046356692212 |
| Kód dodavatele: | 3031309 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Výška: | 81 mm |
| Jmenovité napětí: | 500 V |
| Hloubka: | 36,5 mm |
| Jmenovitý proud In: | 24 A |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Počet pater: | 1 |
| Šířka: | 7,4 mm |
| Počet připojovacích míst: | 4 |
| Nutnost ukončovací přepážky: | ne |
| Interně propojené fáze: | ano |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,08-4 mm2 |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 0,14-2,5 mm2 |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,08-2,5 mm2 |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Typ elektrického připojení 1: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Typ elektrického připojení 2: | jiné |