Katalogový list č. ELOSOS1719050
| Název: | Instalační svornice ochranného vodiče UKH 95-PE/N 3009176 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1719050 |
| EAN: | 4017918091705 |
| Kód dodavatele: | 3009176 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 1000 V |
| Jmenovitý proud In: | 232 A |
| Typ elektrického připojení 1: | šroubové připojení |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Nutnost ukončovací přepážky: | ne |
| S fukncí PE: | ano |
| Průřez vícežilového připojení: | 35-95 mm2 |
| Pro průřez pevného vodiče: | 25-95 mm2 |
| Typ elektrického připojení 2: | šroubové připojení |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 35-95 mm2 |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 35-95 mm2 |
| Způsob montáže: | jiné |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Šířka: | 50,1 mm |
| Základní barva: | jiné |
| Hloubka: | 89,9 mm |
| Výška: | 88,62286 mm |