Katalogový list č. ELOSOS1719049
| Název: | Instalační svornice ochranného vodiče UKH 50-PE/N 3009163 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1719049 |
| EAN: | 4017918091699 |
| Kód dodavatele: | 3009163 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 1000 V |
| Jmenovitý proud In: | 150 A |
| Typ elektrického připojení 1: | šroubové připojení |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Nutnost ukončovací přepážky: | ne |
| S fukncí PE: | ano |
| Typ elektrického připojení 2: | šroubové připojení |
| Pro průřez pevného vodiče: | 16-70 mm2 |
| Průřez vícežilového připojení: | 25-70 mm2 |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 25-70 mm2 |
| Výška: | 81,4 mm |
| Způsob montáže: | jiné |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Základní barva: | jiné |
| Hloubka: | 75,85 mm |
| Šířka: | 39,95 mm |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 16-50 mm2 |