Katalogový list č. ELOSOS1719024
| Název: | Instalační svorka UIK 16 PHOENIX CONTACT 3006153 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1719024 |
| EAN: | 4017918091378 |
| Kód dodavatele: | 3006153 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 400 V |
| Jmenovitý proud In: | 76 A |
| Základní barva: | šedá |
| Typ elektrického připojení 1: | šroubové připojení |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Nutnost ukončovací přepážky: | ano |
| S fukncí PE: | ne |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 1,5-16 mm2 |
| Pro průřez pevného vodiče: | 2,5-25 mm2 |
| Průřez vícežilového připojení: | 4-16 mm2 |
| Typ elektrického připojení 2: | šroubové připojení |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 4-16 mm2 |
| Způsob montáže: | jiné |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Hloubka: | 45,9 mm |
| Šířka: | 12,05 mm |
| Výška: | 42,521628 mm |